oferta foto-wideo - Wideo filmowanie wesel foto ślubne kopiowanie przegrywanie kaset filmowanie konferencji

"Film to życie, z którego wymazano ślady nudy" -  Alfred Hitchcock
Przejdź do treści

oferta foto-wideo

Poniżej przedstawiamy ofertę wyjściową oczywiście każdą ofertę możemy dostosować indywidualnie do Państwa potrzeb.

pakiety usługi FILMOWANIA


ślub i wesele
W ramach naszych usług medialnych proponujemy reportaż ślubny, zawierający najważniejsze momenty z uroczystości. Ostateczna forma zależy od Państwa (zestaw klipów lub film reportażowy).
We wszystkich przypadkach realizacja obejmuje zakres od ubierania do oczepin a różni się ostateczną wersją.


Ponadto proponujemy
  • Plener niezależny w inny dzień
  • Realizację klipu u fryzjera/kosmetyczki
  • Podziękowania rodzicom
  • Trailer - klip udostępniany w naszej strefie klienta w ciągu tygodnia od uroczystości.
  • Wykorzystanie bezzałogowego statku powietrznego (drona)

Forma i długość gotowego filmu do uzgodnienia.
Proponujemy 3 nowoczesne rozwiązania produkcyjne:
  • wersję klipów (całość produkcji to ok 15 minut składająca się z 1-3 wideoklipów, a zawierająca najważniejsze elementy uroczystości
  • film 45 minut
  • film 60 - 90 minut

warto wiedzieć że:
Film kręcony w najnowszej technologii DSLR przy użyciu lustrzanek oraz specjalnych kamer (matryca super 35 mm) - w jakości Full HD dzięki czemu jest czysty, pozbawiony szumów oraz wyrazisty. Ponadto usługa wykonywana jest w oparciu o urządzenia dodatkowe jak - rejestratory dzwięku (dźwiek z kościoła/usc czysty bardzo wyraźny) stedikam oraz slidery (obraz nie drga i nie trzęsie się, a podczas przemieszczania jest płynny - efekt płynięcia). Z zarejestrowanego 7-8 h materiału wybierane są najlepsze fragmenty i montowany ciekawy, zwarty film lub zestaw klipów (ostateczna forma filmu do ustalenia. Film przepleciony klipami, montowany w sposób dynamiczny i "z głową". Na końcu filmu może być zawarty teledysk - skrót całej imprezy z wybranymi najciekawszymi momentami nie publikowanymi w filmie głównym.
W postprodukcji podczas montażu obraz jest odpowiednio koloryzowany, nakładany jest gradient i LUT aby osiągnąć zamierzony efekt filmowy. Zmontowany film jest zwarty, nowoczesny, bez dłużyzn i nudnych fragmentów. Wszystko co istotne na imprezie ma odzwierciedlenie w filmie w odpowiednich proporcjach.
Na sali aby nie zaburzać klimatu imprezy i dzięki dużej czułości posiadanego sprzętu korzystamy ze światła zastanego przez co nie zakłócamy klimatu imprezy (nie używamy dodatkowych źródeł światła, sporadycznie małe lampki nakamerowe).
W przypadku FOTO używamy tylko lustrzanek pełnoklatkowych (najlepsza jakość obrazu). Ilość fotografii jest ściśle uzależniona od ilości gości - standardowo ok 300-500 przy czym im więcej gości tym więcej fotografii. Wszystkie zdjęcia poddawane są standardowo korekcie barwnej i graficznej przy czym zdjęcia główne (ok 200-300) pełnej korekcie obrazu (Photo Shop)

konferencje, eventy
Realizujemy reportaż foto/wideo według własnych pomysłów lub według wytycznych i preferencji oraz w formie narzuconej przez zamawiającego.


zakończenie i rozpoczęcie roku
Reportaż z rozpoczęcia badź zakończenia roku zarówno w przedszkolu jak i szkole obejmujący wszystkie elementy uroczystości, zmontowany w sposób dynamiczny i nowoczeny.


I Komunia Św.
Tą usługę możemy podzielić na 2 rodzaje :
  • indywidualną (filmowanie i fotografowanie pojedynczego  dziecka lub małej grupki - reportaż z uroczystości w kościele oraz z przyjęcia)
  • grupową - obejmującą filmowanie oraz fotografowanie grupowe w kościele
W obu przypadkach realizowany jest standardowo film o długości ok 60 min.

Chrzest
Usługa obejmująca wideo i foto uroczystości chrztu w kościele oraz podczas imprezy rodzinnej, z której  powstaje reportaż długości ok 60 min.Wróć do spisu treści