montaż filmów - Wideo filmowanie wesel foto ślubne kopiowanie przegrywanie kaset filmowanie konferencji

"Film to życie, z którego wymazano ślady nudy" -  Alfred Hitchcock
Przejdź do treści

montaż filmów

Zajmujemy się montażem amatorskich filmów wideo. Ty nam powierzasz swój materiał my go "uzdatniamy" do ogladania i odtwarzania przez wszystkie urządzenia medilane w Twoim domu. Oczywiście można sie pobawić samemu i zmontować, ale przy braku czasu, odpowiedniej wiedzy w zakresie montażu i obsługi oprogramowania, smykałki i zacięcia, specjalistycznego oprogramowania będzie naprawdę cieżko.
Czy nie szkoda czasu?! Oczywiście do odważnych swiat należy jednak z doświadczenia wiemy, że Twój film może skończyć swój żywot w kamerze lub w najlepszym razie na dysku PC, a po pewnym czasie gdy dysk ulegnie awarii rozpłynie się jak mgliste wspomnienie...
Tak jednak nie musi być! - powierz materiał fachowcom, a  po klku dniach będziesz mógł się cieszyć staraninie wyselekcjonowaną i odpowiednio obrobioną pamiątką rodzinną z wyjazdu, podróży, wycieczki czy imprezy rodzinnej.
Nie chcesz nic z filmem robić bo jest nieudany, trzęsący i wstyd pokazywać? - nic się nie martw - nawet nie wiesz jakie sa obecnie możliwości technologiczne - wiele da się zrobić i uratować! Pozwól nam ocenić jaki jest stan faktyczny i wycenić ewentualną pracę. To nic nie kosztuje - robimy to gratis! Za montaż też bierzemy rozsądne stawki...

Wiele zleceń wykonujemy również zdalnie - na odległość. To bardzo proste Ty wysyłasz nam materiał (mżesz również bez wychodzenia z domu - za pomocą transferu na nasz serwer) my go montujemy i odsyłamy gotowy produkt (np. nadrukowane indywidualnie płyty DVD lub ozdobny pendrive) na wskazany adres lub udostępniamy w wersji elektroncznej do pobrania w naszej strefie klienta.
Wróć do spisu treści