"Widzę kształt rzeczy w ich sensie istotnym..." - Jacek Kaczmarski
 
 
 
QR code
 
 
 
 
Poniższy film przedstawia podziękowania rodzicom przesympatycznej Młodej Pary. Jest to filmik przykładowy.
I Ty możesz wystąpić w takim filmie, jest to niedroga i wyjątkowa pamiątka oraz niezpomniene przeżycie zarówo podczas realizacji jak i samej projekcji. Serdecznie wszystkich zapraszamy i namawiamy, a niezdecydowanych zapewniamy - nie będziecie żałowac :-)
      
 
      
 
Zdobyte doświadczenie poparte gruntownym wykształceniem kierunkowym, wyobraźnia, śmiałe pomysły oraz najnowocześniejszy sprzęt są dodatkowym atutem w wykonywanej pracy. Cały czas podnosimy swoje kwalifikacjie podążając za trendami, modą i technologią. Efektem tego jest produkcja filmów 3D oraz filmowanie lustrzankami. Pierwszego razu, kiedy stanęliśmy po drugiej stronie obiektywu, nikt z nas nie pamięta - wydaje się, że tak było od zawsze :-) Etapów realizacji zdjęciowych było więc bardzo wiele, a ugruntowane doświadczenie skutecznie wykorzystujemy przy kolejnych produkcjach. Każdy film czy sesja fotograficzna jest inna, każde stanowi nowe  (czasem mniejsze, czasem większe) ale jednak - wyzwanie. Nie popadamy w rutynę i jesteśmy odlegli od powielania schematów. Zawsze staramy się, by każdy oddany przez nas produkt był na swój sposób niepowtarzalny.

Najważniejsze jest to, że GWARANTUJEMY, iż żaden film wyprodukowany przez nas  nie będzie nudny. Każda scena jest wyważona i ma określone miejsce oraz znaczenie, nadając odpowiedni ton, charakter i dynamikę akcji. Po skończonej projekcji oglądający ma uczucie niedosytu - takie są główne założenia przy tworzeniu produkcji.
Jeżeli trudno Ci w to uwierzyć zapraszamy na pokaz losowo wybranego filmu - zrozumiesz ideę i poznasz istotę.
 
Specjalizujemy się w cyfrowej produkcji filmów REKLAMOWYCH, TELEDYSKÓW, filmowej i fotograficznej rejestracji KONCERTÓW, KONFERENCJI oraz wszelkiego rodzaju IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH, takich jak uroczystości ślubne, weselne, chrzciny, studniówki, imieniny, urodziny...
 
 
Posiadamy wszystkie wymagane pozwolenia na filmowanie w obiektach sakralnych różnych wyznań oraz obiektach zabytkowych o szczególnym  znaczeniu kulturowym i historycznym.
 
Przyjmujemy zlecenia praktycznie z całego kraju. Ze względu jednak na to, iż firma zlokalizowana jest na Dolnym Śląsku, nasz obszar działania najczęściej obejmuje województwo dolnośląskie, wilelkopolskie, lubuskie, opolskie oraz śląskie. Wszystkie nasze usługi można zamówić telefonicznie lub przez Internet. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą...
 
                                                
 
 
 

 
 
 

Wspierane przez Hosting o12.pl
 
 
 
 
 by JOHN 2010-2013
ostatnia modyfikacja 28-08-2013
________________________________________________

 Profesjonalne filmowanie i wideofilmowanie wszelkich imprez oraz wydarzeń. Kamerzysta (operator filmowy) zawodowiec. Stosujemy ujęcia wielokamerowe. Obsługujemy (wideo/video/foto) różne imprezy: wesela, śluby, studniówki, chrzciny, I komunie św., prymicje, przysięgi, rauty, eventy. Nasz obszar działania (w przypadku fotografii i videofilmowania) to min.: Jelenia Góra, Wrocław, Legnica, Lubin, Polkowice, Zgorzelec, Świdnica, Wałbrzych, Świebodzice, Kłodzko, Nowa Ruda, Jawor, Zielona Góra, Opole, Jelcz-Laskowice, Oława.